Kontakt

Sentralbord

Telefon: 22 47 30 30
E-post: post@syklistene.no

Morgan Andersson

Generalsekretær
Mobil: 909 84 724
E-post: morgan@syklistene.no

Roar Løkken

Kommunikasjonsansvarlig / redaktør “Syklistene”
Mobil: 918 93 820
E-post: roar@syklistene.no

Ida Paus

Kommunikasjonsrådgiver
Mobil: 906 23 727
E-post: ida@syklistene.no

Mats Larsen

Fagpolitisk rådgiver
Mobil: 926 13 431
E-post: mats@syklistene.no

Karin Slattum

Kontorsekretær
Sentralbord tlf.: 22 47 30 30
E-post: karin@syklistene.no

Sofie Andersen

Prosjektleder Sykkelvennlig skole / lokallagskontakt
Mobil: 405 34 117
E-post: sofie@syklistene.no

Mari Sogn Andersen

Prosjektleder Sykkelvennlig arbeidsplass
Mobil: 951 83 516
E-post: mari@syklistene.no

Kjetil Johansen

Prosjektmedarbeider
Mobil: 482 03 314
E-post: kjetil@syklistene.no

Erling Onsøyen

Regnskapsfører
E-post: erling@syklistene.no

Vibeche Jarud

Konsulent bynære sykkelturer
Mobil: 991 68 831
E-post: vibeche@syklistene.no

Marianne Groven

Konsulent
Mobil: 991 68 831
E-post: marianne@syklistene.no

Kontaktpersoner lokallag:

Lokallag Navn Mobil
Asker og Bærum Jan Henrik Andresen 900 24 811 
Bergen
Anja Otterstrøm  971 51 444
Bodø Tor Magne Andreassen 900 12 279
Fredrikstad Jan Henrik Lund 482 22 556
Hamar Geir Egilsson 901 88 607
Haugalandet Roald Bø 906 04 318
Larvik Hilde Viker Berntsen 928 80 113
Lillestrøm Alf Helge Hartveit Skistad 920 96 363
Mandal Eva Sannum 952 42 502
Oslo Øystein Lunde 971 75 847
Stjørdal Herman Larsen 982 69 268
Nord-Jæren Skjalg Omdal 928 69 286
Sør-Jæren Lars Heskje 901 42 202
Trondheim Richard Liodden Sanders 930 58 954

 

Lokalkontakter:
Drammen Sissel Jenseth 975 63 875
Elverum Gustav Heramb 907 65 738
Grenland Leif Sigvaldsen 976 54 976
Lillehammer Per Arne Narvestad 995 24 427
Molde Berry van den Bosch
Ringerike Reidar Olsen 413 17 702
Sandnessjøen Florian Kindl 483 51 713
Tromsø Terje Berntsen 776 88 763
Voss Inge Hommedal